Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Guaruja
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Wind surfing Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Κανό Ποδηλασία Πεζοπορία |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Γκουαρούχα 107 τ.μ. Διαθέτει εστιατόριο στις εγκαταστάσεις, και απέχει 19 λεπτά με τα πόδια από το Ενυδρείο Acqua Mundo που είναι ένα αγαπημένο μέρος για οικογένειες. Αυτό το διαμέρισμα επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.
Το Σημείο με Θέα Mirante do Morro da Campina απέχει περίπου 2 χλμ. από το διαμέρισμα.
Το Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Guaruja παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, βεράντα και κουζίνα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό και πλυντήριο ρούχων. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Σ' αυτό τοδιαμέρισμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μένουν σε απόσταση 95 χιλιομέτρων από το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας. Υπάρχει βεράντα για να χαλαρώσετε.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Mirante da Ponta das Galhetas4160 χλμ.
- Ζαρντίμ Αστούριας4084 χλμ.
- Lookout Galheta4065 χλμ.
- Feirinha das Asturias4141 χλμ.
- Παραλία Enseada1,2 χλμ.
- Παραλία Tombo4762 χλμ.
- Σημείο με Θέα Λόφου Caixa D'Agua4204 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο92 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua42 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Εστιατόριο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ζωντανή ψυχαγωγία
- Κήπος
- Wind surfing
- Ελεύθερη κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ποδηλασία
- Μπόουλινγκ
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Guaruja;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Guaruja στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Guaruja;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Guaruja αποτελεί 204$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Guaruja;
Το το Apartamento Com 4 Quartos, Uma Quadra Da Praia Enseada, Guaruja παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.